Ogłoszenie dodane : Wrzesień 21, 2020

Cieśle Szalunkowi do Belgii

Cena : Proszę o kontakt
Opis oferty :

Podejmiemy współprace z odpowiedzialnymi Cieślami Szalunkowymi na własnej działalności gospodarczej, A1 do prac przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych, usługowych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)

• montaż stropów z płyt betonowych

• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków

• zdejmowanie deskowania

Wymagania:

• własna działalność gospodarcza, A1

• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego/zbrojarza minimum 2 lat

• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

Korzyści:

• współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

• wynagrodzenie 19- 20 euro/h,

• zapewnione zakwaterowanie w pobliżu projektu,

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,

Kontakt tel.; +48 510 926 184 [od pon. do pt.  8;00-16;30]

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

Id ogłoszenia : 17733 Liczba odsłon: 16, dzisiaj0

Monar Moje Ocalenie - Historia wychodzenia z nałogu Żagań
Oferuje Gorzów Wielkopolski
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na...
Dodawanie ogłoszeń, ogłoszenia na woj. Lubuskie, Skuteczna Reklama Żagań
Usługi reklamowe Gorzów Wielkopolski
Oferujemy Państwu usługę reklamy w internecie, jaką jest dodawanie ogłoszeń, ogłoszenia (jedna publikacja-wiele portali) na lokalnych portalach ogłoszeniowych z województwa Lubuskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na: https://dodajemyogloszenia.pl/ogloszenia-regionalne.html